top of page

Auto Złom Katowice

                                                     LEGALNIE - SZYBKO - GOTÓWKA

Auto Kasacja Katowice

Auto złom Zabrze KATOWICE: Welcome

Firma Auto Mikulski zajmuje się skupem pojazdów przeznaczonych do złomowania w miejscowości Katowice w oraz okolicach Chorzów, Zabrze, Ruda Śląska, Zagłębie Dąbrowskie itp. (auta kompletne na chodzie bądź uszkodzone mechanicznie, samochody skasowane po wypadkach (wraki), nadpalone oraz spalone doszczętnie, możliwość przyjęcia pojazdu wcześniej zdekompletowanego np bez silnika, karoserii).  U z naszym pośrednictwem  swój pojazd i otrzymasz pieniądze w tej samej chwili. Po samochody przyjeżdżamy transportem własnym (profesjonalny laweta pomocy drogowej) Oczywiście działamy także w Katowicach, Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w sprawie wyceny oraz umówienia terminu odbioru auta, bądź przyjazdu do firmy w Gliwicach.

AUTO SKUP I ZŁOMOWANIE KATOWICE

Kontakt 517-936-676

Signing Contract

ZAŚWIADCZENIE O DEMONTAŻU

Dokumenty niezbędne do wyrejestrowania pojazdu w wydziale komunikacji (protokół kasacyjny) otrzymujecie Państwo osobiście, bądź za pośrednictwem rejestrowanej przesyłki kurierskiej (w przypadku takiej chęci)

UMOWA KUPNA - SPRZEDAŻY

Nie wszystkie pojazdy muszą skończyć na auto złomie. Oferujemy możliwość odkupienia samochodów, przyczepek, maszyn rolniczych itp. na standardową umowę kupna-sprzedaży, gdzie stroną kupującą jest firma auto Mikulski (nigdy nie zawieramy transakcji na osoby podstawione tzw. słupy, wymagamy tego samego ze strony sprzedającego pojazd (właściciel musi być osobiście na czas podpisywania umowy - wyjątek stanowi transakcja autokasacji, wtedy wystarczy odręczne upoważnienie właściciela)

Sprawdź również:

Car Interior

O FIRMIE

Firma Auto Mikulski z siedzibą w Gliwicach przy ul. Dąbrowskiego 23, została założona na początku 2013 roku. Przez te kilka lat nabierając niezbędnego doświadczenia w branży, jesteśmy w stanie świadczyć usługi najwyższej jakości. Zarówno w kategorii kompleksowej obsługi złomowanie aut oraz skupu pojazdów.

Car Interior
Opening Car Door
Car Dashboard
Car Dealer
White Cars
Silver Car
Auto złom Zabrze KATOWICE: About Us

GODZINY OTWARCIA

Pracujemy całodobowo (pomoc drogowa 24h, złomowanie pojazdów w sytuacjach nagłych także całą dobę)

Poniedziałek: 24h
Wtorek: 24h
Środa: 24h
Czwartek: 24h
Piątek: 24h
Sobota: 24h
Niedziela: 24h

Auto złom Zabrze KATOWICE: Opening Hours

KONTAKT I WYCENA

Auto Mikulski

 44-100 Gliwice ul. Dąbrowskiego 23

517-936-676

  • youtube
  • pinterest
  • generic-social-link
  • instagram
  • generic-social-link

Thanks for submitting!

Auto złom Zabrze KATOWICE: Contact
bottom of page