top of page

AUTO ZŁOMOWANIE
GLIWICE

 

LEGALNIE - SZYBKO - GOTÓWKA

złomowanie auta gliwice

Auto złom Gliwice: Welcome

Nasza firma oferuje profesjonalne auto złomowanie w Gliwicach. 

Czy wiesz, jak wiele rokrocznie złomuje się samochodów w Polsce?
Niektóre statystyki mówią, że demontażowi poddaje się nawet ponad pół miliona samochodów rocznie! Tak wiele samochodów może posłużyć ponownie, niekoniecznie w celach motoryzacyjnych po poddaniu recyklingowi.

Również i Twój przestarzały, niesprawny samochód może nabrać drugiego życia pod inną formą. Wystarczy, że odwiedzisz skup samochodów w Gliwicach, gdzie dokonasz szybko minimum formalności!

Złomowisko Gliwice to miejsce, gdzie Twój samochód rozpocznie drogę do drugiego swojego życia - tym razem w innej przydatnej formie, niekoniecznie motoryzacyjnej. 

Złomowanie aut Gliwice - i wszystko jasne!

złomowanie auta gliwice

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW - AUTO SKUP GLIWICE

Firma Auto Mikulski zapewnia skup aut przeznaczonych do złomowania (samochody kompletne, na chodzie oraz uszkodzone mechanicznie, pojazdy powypadkowe, nadpalone oraz spalone całkowicie, możliwość przyjęcia pojazdu zdekompletowanego).  U nas sprzedasz / zezłomujesz swój pojazd i otrzymasz pieniądze natychmiast. Po auta przyjeżdżamy własnym transportem (profesjonalny pojazd pomocy drogowej).

Zobacz także:

Signing Contract

ZAŚWIADCZENIE O DEMONTAŻU GLIWICE

Dokumenty niezbędne do wyrejestrowania pojazdu w wydziale komunikacji (protokół kasacyjny) otrzymujecie Państwo osobiście, bądź za pośrednictwem rejestrowanej przesyłki kurierskiej (w przypadku takiej chęci). Do odbioru w Gliwicach, nie trzeba nigdzie jeździć. Jest to oszczędność Państwa czasu.

UMOWA KUPNA - SPRZEDAŻY

Nie wszystkie pojazdy muszą skończyć na auto złomie. Oferujemy możliwość odkupienia samochodów, przyczepek, maszyn rolniczych itp. na standardową umowę kupna-sprzedaży, gdzie stroną kupującą jest firma Auto Mikulski. Dotyczy to samochodów, w dobrym stanie technicznym - w celu wyceny proszę o kontakt telefoniczny.

Car Interior

złomowanie auta gliwice

Firma Auto Mikulski z siedzibą w Gliwicach przy ul. Dąbrowskiego 23, została założona na początku 2013 roku. Przez te kilka lat nabierając niezbędnego doświadczenia w branży, jesteśmy w stanie świadczyć usługi najwyższej jakości. Zarówno w kategorii kompleksowej obsługi złomowanie aut oraz skupu pojazdów.

GODZINY OTWARCIA

Pracujemy całodobowo (pomoc drogowa 24h, złomowanie pojazdów w sytuacjach nagłych także całą dobę)

Poniedziałek: 24h
Wtorek: 24h
Środa: 24h
Czwartek: 24h
Piątek: 24h
Sobota: 24h
Niedziela: 24h

KONTAKT I WYCENA

Auto Mikulski

 44-100 Gliwice ul. Dąbrowskiego 23

517-936-676

  • youtube
  • pinterest
  • generic-social-link
  • instagram
  • generic-social-link

Dziękujemy za wiadomość!

bottom of page