top of page

Zapewne jak każdy, kto przeżył dotkliwie odejście kogoś bliskiego, chcesz by pamięć o nim nie ustała. Dbanie o groby naszych bliskich jest dowodem miłości i pamięci o nich.

 

Naszą misją jest troska o miejsce spoczynku Twoich drogich krewnych. Jeśli jesteś zbyt zapracowany, mieszkasz daleko, nie starcza Ci sił lub z innej przyczyny nie możesz poświęcić temu tyle czasu ile byś chciał, pomożemy Ci w godnym wypełnianiu obowiązku wobec Twoich bliskich.

 

Rozumiejąc co czujesz i jak ważni są dla Ciebie bliscy pozostający w pamięci, dokładamy wszelkich starań aby jakość usług naszej firmy była zawsze na najwyższym poziomie, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

 

Jesteśmy firmą działającą na terenie Gliwic oraz miast ościennych

 

O Nas

Czyszczenie nagrobków:

 

Nasze usługi kierujemy do osób które osobiście nie mogą zadbać o groby swoich bliskich. Wszystkie czynności zlecone przez państwa będą wykonane z poszanowaniem miejsca pamięci i czci osób zmarłych. Groby naszych bliskich zawsze będą zadbane a kwiaty i znicze będą świadectwem pamięci o tych co odeszli. Do prac pielęgnacyjnych nagrobków, oczywiście tam gdzie to możliwe uzywamy tylko sprawdzonych środków, odpowiednio dobranych do rodzaju kamienia z którego wykonano pomnik. Preparaty te są w pełni biodegradowalne i nie stanowią zagrożenia dla środowiska. Dodatkowo płyny i sprzęt, które stosujemy są zalecane przez firme Karcher która posiada w tej dziedzinie najlepszą markę.

Dla kogo:

 

Nasza oferta skierowana jest do osób, które z różnych względów nie są w stanie odwiedzić grobów swoich bliskich. Po otrzymaniu zgłoszenia drogą internetową bądź telefoniczną, zbieramy informacje, ustalamy wstępne wytyczne, odwiedzamy miejsce pochówku w towarzystwie osoby zlecającej lub odnajdujemy grób na podstawie podanych przez zlecającego danych, wykonujemy dokumentację fotograficzną i wyceniamy usługę. Po ustaleniu kwoty i podpisaniu ewentualnej umowy, zaczynamy pracę wraz z wykonaniem fotografii – przed i po usłudze. Wykonujemy także szereg dodatkowych usług, do których skorzystania serdecznie zapraszamy.

bottom of page