top of page

"Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą..."

Zdajemy sobie sprawę, że każdy z nas przejdzie kiedyś na drugą stronę życia. Jedyną widoczną formą pamięci i wyrażania miłości, którą darzymy naszych bliskich zmarłych, jest oprócz modlitwy opieka nad miejscem ich spoczynku - opieka nad grobami.

Idąc na przeciw Twoim oczekiwaniom oferujemy Ci gamę najwyższej jakości usług w korzystnej cenie,sprzątanie grobów i wiele innych.

 

"Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta..."

Wyobraź sobie, że nawet gdy nie masz możliwości osobiście zadbać o miejsce spoczynku bliskich, krewni i znajomi zastaną je zawsze pięknie zadbane i przystrojone, oświecone ciepłem płonących zniczy..

 

Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz, która opcja najbardziej Ci odpowiada.

Jeśli tylko będziesz niezadowolony z naszych usług, gwarantujemy Ci zwrot pieniędzy !!

Wolimy bowiem dbać o reputację budując długotrwałe relacje z klientem niż wykonywać jednorazowe zlecenia.

Zamówienia wyceny:

Pracujemy w godzinach od 9:00 do 17:00

 

tel. 690 62 62 60

 

Obsługa cmentarzy w Gliwicach oraz miastach ościennych

 

Opieka Nad Grobami Gliwice
June 19th

Firma zajmuje się pełnym i kompleksowym sprzątaniem grobów, częstotliwość sprzątania jest oczywiście do ustalenia. Dzięki nam nigdy nie zastanie się sytuacji, gdy przychodząc w odwiedziny zobaczymy jakieś śmieci, niedopalone znicze czy cokolwiek innego co mogłoby spowodować w nas uczucie przykrości, ponieważ niestety ale nawet w dzisiejszych czasach zdarzają się ludzie, którzy podrzucają śmieci z grobu na grób. Jeżeli zdecyduje się Pan/Pani na skorzystanie z naszych usług to gwarantujemy utrzymanie grobowca w należytej czystości oraz raz na jakiś czas przyniesienie kwiatów oraz zapalenia znicza w celu oddania hołdu zmarłemu. Wszystkie szczegóły są ustalane indywidualnie. W zakładce „kontakt” znajdziesz wszelkie niezbędne dane kontaktowe oraz numer konta.

bottom of page